Зустріч з випускником-географом – учасником індивідуальної цьогорічної вело-мандрівки по країнам Європи

21 листопада 2018 року на Природничому факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася зустріч викладачів кафедри географії та методики її викладання і студентів із Юрієм Петранем, учасником індивідуальної цьогорічної вело-мандрівки по країнам Європи.

Юрій Петрань є випускником природничого факультету за спеціальністю «географія і біологія», член туристсько-краєзнавчого гуртка «Тумалт», учасник туристичних змагань, спелеологічних експедицій та активний учасник Хмельницького спелеологічного клубу (ХСК) «Атлантида».

Під час зустрічі вело-мандрівник в яскравій формі поділився своїми враженнями про 95-денний велопробіг по шести європейським країнам: Швеції, Норвегії, Данії, Нідерландам, Німеччині та Польщі, ознайомив присутніх із найбільш цікавими природними та історико-культурними об’єктами, колоритом та побутом мешканців цих країн.

Щиро дякуємо Юрію за чудову та змістовну розповідь та бажаємо подальших, не менш цікавих туристичних мандрівок!