Вісник К-ПНУ ім. І.Огієнка. Природничі науки

Вісник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Природничі науки.  Кам’янець-Подільський : Видавництво «Каліграф», 2015. Вип. 7. 104 с.

Вісник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Природничі науки. Кам’янець-Подільський: Видавництво ТОВ «Каліграф», 2014. Вип. 6. 87 с.

Вісник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Природничі науки. Кам’янець-Подільський: Видавництво ТОВ «Каліграф», 2013. Вип. 5. 114 с.

Вісник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Природничі науки. Кам‘янець-Подільський: ПП Мошинський, 2012. Вип. 4. 252 с.

Вісник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Природничі науки. Кам’янець-Подільський: Каліграф, 2011. Вип. 3. 198 с.

Вісник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Природничі науки. Кам’янець-Подільський: Кам’янецьПодільський національний університет імені Івана Огієнка, 2008. Вип.1. 232 с.