Захист асистентської (педагогічної) практики студентів-магістрантів

На природничому факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся захист асистентської (педагогічної) практики студентів-магістрантів 2 курсу навчання, спеціальності 014 Середня освіта (Географія) за освітньою програмою Географія.

Асистентська практика є важливою складовою частиною навчально-виховного процесу студентів-магістрантів, яка сприяє формуванню їх творчого ставлення до майбутньої педагогічної діяльності, визначає ступінь його професійної здатності і рівень педагогічної спрямованості.

Магістранти 2 курсу успішно звітували про виконання завдань практики, зокрема, навчальної, виховної, методичної, науково-дослідницької роботи.

Побажаємо нашим студентам подальших звершень у науковому та педагогічному напрямах своєї діяльності.