Зустріч із Віктором Анатолійовичем Брехуненко

Сьогодні історики та географи Чемеровеччини спілкувались із Віктором Анатолійовичем Брехуненко – українським істориком, доктором історичних наук, професором, завідувачем відділу актової археографії Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського, Директор Інституту дослідження Голодомору, філіалу Національного музею Голодомору-геноциду та з Кандидатом географічних наук, доцентом, завідувачем кафедри географії та методики її викладання Касіяник Ігорем Петровичем. Отримали повну інформацію про співпрацю університету із школою від Адамовського Володимира Івановича, керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, кандидата історичних наук, доцента.