Екскурсія «Незвідане поруч»

Світ, про який ми можемо тільки здогадуватися, зник разом із товщами морських вод, залишивши по собі закам’янілих свідків. Рештки вимерлих організмів, що населяли колись нашу планету, тепер загадково визирають зі скель чи спочивають у нас під ногами.

Викладач природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Ігор Петрович Касіяник провів для наших учнів захоплюючу палеонтологічну екскурсію «Незвідане поруч».

У каньйоні діти роздивились скам’янілі корали, морські лілії. Шукали каміння з відбитками трилобітів та ракоскорпіонів. На завершення екскурсії учні здійснили препарацію трилобітів, залишивши їх собі на згадку про мандрівку.

Щиро вдячні Ігорю Петровичу за чудову подорож до сивої давнини, до історії нашого краю.