Профорієнтаційна робота

07 березня асистент кафедри географії та методики її викладання Борис Матвійчук разом з іншими науково-педагогічними працівниками К-ПНУ ім. І.Огієнка зустрілися з випускниками Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Борщівської міської ради, Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Борщівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика», Скала-Подільського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Скала-Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області, Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області.

Зустріч пройшла у дружній та цікавій атмосфері. Випускникам наголосили на тому, що Університет Огієнка надає ґрунтовну професійну підготовку, формує вміння критично мислити, бути ініціативним і відповідальним, володіти сучасними цифровими технологіями та постійно самовдосконалюватись.

Ще одним вагомим кроком під час поїздки стало підписання договорів про співпрацю між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Борщівської міської ради.

Сподіваємось на плідні результати подальшої співпраці!