Профорієнтаційна робота в освітніх закладах Хмельницької області

21.12.2022 р. з профорієнтаційною метою викладачі природничо-економічного факультету КПНУ імені Івана Огієнка відвідали низку освітніх закладів Хмельниччини: Дунаєвецькі ліцеї №3 та №4., Іванковецький ліцей Хмельницької міської ради та Миньковецький ліцей Дунаєвецької міської ради.

Спеціальності факультету презентували завідувач кафедри екологїї Олександр Любинський, доценти кафедри біології та методики її викладання Микола Матвєєв та Ольга Оптасюк, асистент кафедри географії Борис Матвійчук. Викладачі ознайомили учнів 9-11 класів з умовами вступу, особливостями навчання на різних спеціальностях природничо-економічного факультету та перспективами подальшого працевлаштування, що викликало інтерес та низку запитань з боку майбутніх абітурієнтів. Приємно, що молодь активно цікавиться можливостями самореалізації в різних освітніх сферах.

Щира подяка «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» та керівництву освітніх закладів за сприяння та організацію зустрічей.