Профорієнтація триває

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого подальшого життєвого шляху. Профорієнтаційна робота є одним із видів допомоги здобувачам освіти в усвідомленні своїх цілей, цінностей і самовизначенні.
У межах співпраці К-ПНУ з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Дунаєвецькоі міської ради 04 листопада 2022 року відбулася зустріч учнів 11-х класів Голозубинецького, Великожванчицького, Миньковецького та Іванковецького ліцеїв Дунаєвецької міської ради з представниками ЗВО (Наталія Гудима,кандидат філологічних наук, доцент, керівник навчально-методичного відділу, Ігор Касіяник, кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри географії та методики її викладання та Ольга Олійник, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи).
Чекаємо учнів Дунаєвеччини у стінах нашого Університету!