Першість студентів у “Інтелектуальному марафоні”

27 листопада 2019 року факультет фізичної культури проводив Брейн-ринг на тему: “Олімпійські ігри”. Всього у змаганні брали участь 9 команд, вісім із яких із факультету фізичної культури та одна команда природничого факультету. Була дуже запекла боротьба, проте наша команда виборола І місце.

Команда у складі: Павла Жука, Назарія Дутки, Уляни Лісової, Ксенії Качмар та Юрія Базалійського.

Природничий факультет показав себе з найкращої сторони. А наша команда довела, що Знання – це сила!

Зустріч із заступником командира військової частини Ю.В. Нечитайлом

20 листопада, у переддень Дня Гідності та Свободи у Центральному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулась зустріч із заступником командира військової частини А2738 Нечитайлом Юрієм Валентиновичем. На зустрічі були присутні викладачі та студенти природничого факультету: заступник декана з виховної і профорієнтаційної роботи Колодій В.А., викладач кафедри географії та методики її викладання Мисько В.З. та студенти академічної групи Biol1-B19.

Спостереження та аналіз уроку географії

19 листопада 2019 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Методика навчання географії» студенти-географи 3 курсу академічної групи Geo1-B17 К-ПНУ імені Івана Огієнка відвідали загальноосвітні навчальні заклади міста. Тема практичного заняття «Спостереження та аналіз уроку географії».

Студенти, які були присутні на уроках географії в НВК №3 (вчитель Нестерова Галина Іванівна) та ЗОШ №10 (вчитель Рибалкіна Тетяна Вікторівна), діляться своїми враженнями від відвіданих уроків.

Лілія Романів: «Дякуємо за таку можливість, побувати на уроці, отримати певний досвід. Урок стосувався тектонічної будови і рельєфу, діти гарно орієнтуються на карті, були дуже активні».

Діана Дімова: «Мені усе дуже сподобалось: і урок, і матеріальне забезпечення кабінету географії. У Тетяни Вікторівни усі методичні матеріали гарно систематизовані: навчальні посібники, атласи, колекції, відео-фільми, презентації. Узагальнюючий урок з теми «Африка» пройшов на високому методичному та організаційному рівні, вчитель використовувала різні методи і прийоми».

Географічний менеджмент локальних адміністративних таксонів

7 листопада 2019 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Географічний менеджмент локальних адміністративних таксонів» відбулась навчально-пізнавальна екскурсія студентів-географів 4 курсу, групи NZ1-B16 до с. Слобідка Кульчієвецька – адміністративного центру Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади (ОТГ).

Студенти-географи 4 курсу під час практичного заняття-екскурсії зустрілись із заступником сільського голови з гуманітарних питань Довгополом Павлом Григоровичем, який детально ознайомив із процесами планування та управління на території Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ.

Павло Григорович також ознайомив студентів із особливостями реформи децентралізації, яка триває в Кам’янець-Подільському районі з 2014 року.

Висловлюємо щиро подяку заступнику сільського голови Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ Довгополу Павлу Григоровичу за надзвичайно цікаву та змістовну екскурсію.

Зустріч із Віктором Анатолійовичем Брехуненко

Сьогодні історики та географи Чемеровеччини спілкувались із Віктором Анатолійовичем Брехуненко – українським істориком, доктором історичних наук, професором, завідувачем відділу актової археографії Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського, Директор Інституту дослідження Голодомору, філіалу Національного музею Голодомору-геноциду та з Кандидатом географічних наук, доцентом, завідувачем кафедри географії та методики її викладання Касіяник Ігорем Петровичем. Отримали повну інформацію про співпрацю університету із школою від Адамовського Володимира Івановича, керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, кандидата історичних наук, доцента.

Захист асистентської (педагогічної) практики студентів-магістрантів

На природничому факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся захист асистентської (педагогічної) практики студентів-магістрантів 2 курсу навчання, спеціальності 014 Середня освіта (Географія) за освітньою програмою Географія.

Асистентська практика є важливою складовою частиною навчально-виховного процесу студентів-магістрантів, яка сприяє формуванню їх творчого ставлення до майбутньої педагогічної діяльності, визначає ступінь його професійної здатності і рівень педагогічної спрямованості.

Магістранти 2 курсу успішно звітували про виконання завдань практики, зокрема, навчальної, виховної, методичної, науково-дослідницької роботи.

Побажаємо нашим студентам подальших звершень у науковому та педагогічному напрямах своєї діяльності.