Пишаємось своїми випускниками

ГРАН-ПРІ “ПЕДАГОГІЧНОГО ТРІУМФУ” дісталось Богдану ПІЧКУРУ – вчителю географії, заступнику директора з навчально-виховної роботи ЗНВК “Школа-інтернат-гімназія” ім. В. М. Підгорбунського

Вручення цієї головної освітянської нагороди Козятинщини є кульмінацією районних урочистостей з нагоди Дня вчителя, що вже третій рік поспіль проходять у форматі рейтинг-конкурсу “Педагогічний тріумф”, де в різних номінаціях відзначають педагогів, які попереднього навчального року отримали найвагоміши здобутки в професійній діяльності.
Богдан Пічкур належить до освітян нової генерації, які мають власні підходи до навчання дітей. У ЗНВК “Школа-інтернат-гімназія” молодий педагог викладає географію з 2016 р., прийшов сюди по закінченню Кам’янець-Подільського національного університету та кількамісячного “стажування” у рідній Переможнянській школі.