Що може бути краще активного відпочинку?

8 березня разом із Молодіжною Радою міста сектор Спорту і туризму завдяки співпраці із доцентом кафедри географії та методики її викладання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кандидатом географічних наук Касіяником Ігорем Петровичем провели науково-пізнавальну екскурсію. Молоді активісти поринули в історичне минули нашого міста, дізналися більше про архітектуру Старого міста. Головною “ізюмінкою” екскурсії був майстер-клас із палеонтології. Кожен зміг себе відчути справжнім палеонтологом та дослідити біорізномаття Силурійського періоду в межах Смотрицького каньйону. Під час екскурсії ми змогли відшукати рештки морських ракоскорпіонів – “драконів силурійського періоду”, наутилоїдів ортоцерасів та ендоцерасів – “кракенів силурійського періоду”, різноманітних коралів рифобудівників – ” силурійських каменярів”, а найбільш вражаючим були пошуки трилобітів – “лицарів силурійських морів”. Загалом екскурсія пройшла незабутньо і пізнавально, молодь дізналася більше про історичне та геологічне минуле нашої місцевості, яке бере свій початок сотні мільйонів років тому та змогло залишити свій відбиток на стінах Смотрицького каньйону.