Чергове заняття «Школи молодого географа»

20 жовтня продовжила свою роботу «Школа молодого географа». Тема практичного заняття: «Історичне та геологічне минуле нашого міста: краєзнавча екскурсія». У заході прийняли участь учні ЗОШ №16 та вчитель географії Фреюк Галина Степанівна. Модератором практичного заняття був викладач кафедри географії та методики її викладання Мисько Володимир Зіновійович.

Під час екскурсійного маршруту школярі ознайомились із геологічним та історичним минулим нашого міста, дізнались багато цікавого про об’єкти старої частини Кам’янця-Подільського.

Маршрут пролягав через наступні цікаві об’єкти: Кафедральний костел Петра і Павла, Вірменська криниця, Домініканський костел, Миколаївська церква, Смотрицький каньйон та інші.

Наступної суботи (27 жовтня о 10.00) відбудеться чергове заняття «Школи молодого географа» на тему «Фізична і суспільна географія крізь призму колекціонування». Запрошуємо усіх бажаючих!