Заняття «Школи молодого географа» у Смотрицькому каньйоні

13 жовтня заняттям на р. Смотрич розпочала свою осінню серію «Школа молодого географа». Тема практичного заняття: «Подолання водних перешкод плавзасобами типу катамаран».

Модераторами заходу були викладачі кафедри географії та методики її викладання: Лісовський Андрій Сергійович, Матвійчук Борис Валерійович та Мисько Володимир Зіновійович. Допомагали проводити заняття студент-географ 4 курсу Павло Робак та керівник туристичного гуртка місцевого СЮТу Кух Олеся Миколаївна.
Учні навчальних закладів м. Кам’янця-Подільського детально ознайомились із правилами техніки безпеки та поводження на водних об’єктах, будовою катамарану та елементарними вправами транспортування на плавзасобах.

Наступної суботи (20 жовтня) відбудеться чергове заняття «Школи молодого географа» на тему «Історичне та геологічне минуле нашого міста: краєзнавча екскурсія». Запрошуємо усіх бажаючих!