Інтерактивні уроки

Шановні друзі, а щоб ви сказали, якби побачили у шкільному розкладі уроки географії, під час яких учні мають можливість вивчати місцевість за допомогою дрона, відкривати для себе історію первісного суспільства через таємничі артефакти, тренінг «Медіаграмотність як стиль життя», урок з робототехніки чи захоплива фізика. А наші учні мають таку можливість, адже Дні науки тривали! Щиро дякуємо викладачам К-ПНУ імені Івана Огієнка: Владиславу Гарбару, кандидату географічних наук, Олександру Баженову, кандидату історичних наук, Оксані Почапській, кандидату наук із соціальних комунікацій, доценту кафедри журналістики, Андрію Андруховському, старшому викладачу кафедри інформатики, Антоніні Губановій, кандидату фізико-математичних наук.

Профорієнтаційна робота

25 жовтня 2019 р. природничий десант в СЗОШ №5 Кам’янця-Подільського (Матвєєв М.Д., Казанішена Н.В., Касіяник І.П., Оптасюк О.М., Рубановська Н.В., Тарасенко М.О., Савицька М.В.). В рамках профорієнтаційної роботи викладачі ознайомили старшокласників з структурою та факультетами К-ПНУ імені Івана Огієнка, спеціальностями, структурою та діяльністю природничого факультету.

Школярам було продемонстровано елементи лабораторних та практичних робіт з біологічних та географічних навчальних дисциплін за темами: “Війчасті та їх видовий склад”; “Фосилії Сарматського моря”; “Споро-пилковий аналіз”; “Тканини рослинного організму”.

Висловлюємо щиру подяку керівництву СЗОШ №5 м. Кам’янця-Подільського за організацію зустрічі та покладаємо надію на подальшу співпрацю!

Краплинка милосердя

23 жовтня 2019 року відбулася зустріч, яка спонукає до благодійності, усвідомлення важливості краплини милосердя та щедрості у вихорі життя. Дякуємо Надії Нусь за твою силу волі і бажання допомагати людям.

Міжнародний еколого-освітній семінар

18 жовтня 2019 року у Національному природному парку «Подільські Товтри» відбувся міжнародний еколого-освітній семінар.

У ньому прийняли участь представники екологічної організації «Корпус Землі» Ентоні Елісон та Чарльз Леннокс (США), викладачі і студенти природничого факультету КПНУ імені Івана Огієнка та співробітники природоохоронних установ Кам’янця-Подільського.

Навчально-пізнавальна екскурсія до Кам’янець-Подільської районної ради

17 жовтня 2019 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Географічний менеджмент локальних адміністративних таксонів» відбулась навчально-пізнавальна екскурсія студентів групи NZ1-B16 до Кам’янець-Подільської районної ради.

Студенти-географи 4 курсу під час практичного заняття-екскурсії зустрілись із заступником голови районної ради Єрменчуком Віктором Петровичем, який детально ознайомив із процесами планування та управління на території Кам’янець-Подільського району. Також він проаналізував окремі статті Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та ознайомив із особливостями адміністративної реформи і децентралізації в регіоні.

Своїми враженнями від екскурсії ділиться студентка групи NZ1-B16 Сніжана Качур: «Споглядаючи на гарну обгортку, нам завжди цікаво, що в середині. Так і в навчанні: вивчаючи реформу децентралізації, цікаво побачити процес її проведення, умови, недоліки та переваги.

Дуже вдячна за таку можливість. Надзвичайно приємно, що в такій нестандартній формі ми отримали цікаву та корисну інформацію».

Висловлюємо щиро подяку заступнику голови районної ради Єрменчуку Віктору Петровичу за надзвичайно цікаву та змістовну екскурсію.

І знову зустріч!

 

Зустріч зі студентами-географами – випускниками 2008 року.

Повертаючись у незабутні студентські роки – роки навчання, роки польових і педагогічних практик, роки, які навіюють приємні спогади, хочеться згадати про ті життєві миттєвості, які будуть зберігатись у пам’яті все життя.

І скільки б років не пройшло, мить зустрічі завжди щемлива і хвилююча.
Сльози, посмішки, здивування, емоції, обійми, поцілунки – усе зливалося у єдиний гамір.
Пройшло лише 11 років після закінчення природничого факультету, але у кожного вже є свої життєві здобутки.

Усі випускники пішли у світ широкий, кожен своїм шляхом. Хтось досягнув у житті більших успіхів, хтось – менших.

Щиро дякую нашим випускникам-географам 2008 року за запрошення на зустріч, за приємні спілкування і спогади та за приємно проведений час!

Щиро Ваш Володимир Зіновійович.

Пишаємось своїми випускниками

 

ГРАН-ПРІ “ПЕДАГОГІЧНОГО ТРІУМФУ” дісталось Богдану ПІЧКУРУ – вчителю географії, заступнику директора з навчально-виховної роботи ЗНВК “Школа-інтернат-гімназія” ім. В. М. Підгорбунського

Вручення цієї головної освітянської нагороди Козятинщини є кульмінацією районних урочистостей з нагоди Дня вчителя, що вже третій рік поспіль проходять у форматі рейтинг-конкурсу “Педагогічний тріумф”, де в різних номінаціях відзначають педагогів, які попереднього навчального року отримали найвагоміши здобутки в професійній діяльності.
Богдан Пічкур належить до освітян нової генерації, які мають власні підходи до навчання дітей. У ЗНВК “Школа-інтернат-гімназія” молодий педагог викладає географію з 2016 р., прийшов сюди по закінченню Кам’янець-Подільського національного університету та кількамісячного “стажування” у рідній Переможнянській школі.

Міжнародна наукова конференція “Подільські читання”

10 жовтня 2019 року делегація природничого факультету (Іван Федорчук, Микола Матвєєв, Олександр Любинський, Владислав Гарбар) взяла участь у Міжнародній науковій конференції “Подільські читання: екологія, охорона довкілля, збереження біотичного та ландшафтного різноманіття: наука, освіта, практика”.

Програма Erasmus+

У центральному корпусі КПНУ імені Івана Огієнка відбувся практичний семінар-тренінг, на якому викладачами і студентами університету обговорювалась програма Erasmus+.

У семінарі прийняли участь викладачі кафедри географії та методики її викладання природничого факультету Матвійчук Борис Валерійович та Мисько Володимир Зіновійович.

Erasmus+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр. (і подальші роки), що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом із понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Programme Countries) Програми Еразмус+.

До основних цілей програми Erasmus+ належать:

· вдосконалення рівня ключових компетентностей молоді;

· сприяння участі в демократичному житті в Європі та на ринку праці, активній громадянській позиції, міжкультурному діалогові;

· стимулювання якісних покращень у роботі із молоддю;

· доповнення реформ на місцевому, регіональному та національному рівнях, підтримка розвитку реформ у сфері молоді.