Практичне заняття з «Методики навчання географії»

26 листопада в рамках вивчення навчальної дисципліни «Методика навчання географії» студенти 3 курсу групи Geo1-B16, провели практичне заняття, відвідавши уроки досвідчених вчителів географії в навчальних закладах міста.

Під час час заняття за темою «Спостереження та аналіз уроку географії в школі» студенти-географи мали можливість ознайомитись із методикою проведення уроків вчителями: Нестерової Галини Іванівни (НВК №3) та Рибалкіної Тетяни Вікторівни (ЗОШ №10).

Своїми враженнями від відвіданих уроків діляться студенти.

Ірина Хрущ: «Дякуємо вчителю географії Галині Іванівні за урок, яка докладно і доступно подає інформацію для учнів. Урок пройшов чудово, учні уважно слухали інформацію і були дуже активними. Також дякуємо Володимиру Зіновійовичу Миську, який організував нам таке заняття!»

Марія Гнатович: «Відвіданий урок був дуже цікавий. Вчитель, Тетяна Вікторівна, професіонал своєї справи. Вона доступно і легко подає навчальний матеріал дітям, які сумлінно працюють на уроці. Це вчитель, який любить свою професію і весь свій вільний час вона проводить з дітьми, займаючись із ними туризмом».

Зустріч з випускником-географом – учасником індивідуальної цьогорічної вело-мандрівки по країнам Європи

21 листопада 2018 року на Природничому факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася зустріч викладачів кафедри географії та методики її викладання і студентів із Юрієм Петранем, учасником індивідуальної цьогорічної вело-мандрівки по країнам Європи.

Юрій Петрань є випускником природничого факультету за спеціальністю «географія і біологія», член туристсько-краєзнавчого гуртка «Тумалт», учасник туристичних змагань, спелеологічних експедицій та активний учасник Хмельницького спелеологічного клубу (ХСК) «Атлантида».

Під час зустрічі вело-мандрівник в яскравій формі поділився своїми враженнями про 95-денний велопробіг по шести європейським країнам: Швеції, Норвегії, Данії, Нідерландам, Німеччині та Польщі, ознайомив присутніх із найбільш цікавими природними та історико-культурними об’єктами, колоритом та побутом мешканців цих країн.

Щиро дякуємо Юрію за чудову та змістовну розповідь та бажаємо подальших, не менш цікавих туристичних мандрівок!

Екскурсія на метеостанцію

9 листопада 2018 року студенти групи NZ1-B17, під керівництвом доцента кафедри географії та методики її викладання Чернюк Ганни Володимирівни, відвідали метеорологічну станцію м. Кам’янця-Подільського з метою закріплення знань з дисципліни «Метеорологія і кліматологія».

Студенти ознайомилися з будовою метеорологічного майданчика і принципами роботи приладів для вимірювання елементів погоди, а також мали змогу самостійно провести основні спостереження за погодніми умовами місцевості.