Закриття туристичного сезону

Долина річки Смотрич (околиці с. Нігин). Закриття туристичного сезону студентами та викладачами природничого факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка. Орієнтування на місцевості та долання смуги перешкод.

Екоакція «Я прибрав – твоя черга»

16 вересня 2019 року завідувач кафедри географії та методики її викладання кандидат географічних наук, доцент Касіяник І.П., студенти факультету української філології та журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка долучився до акції «Я прибрав – твоя черга»: змінимо майбутнє разом!”. Студенти прибрали ділянку в каньйоні р. Смотрич. Окрім того, завдяки екосплаву на катамаранах, вдалося зібрати пластикове сміття безпосередньо в річці.

Багатогранність географів

Олексій Гнатишен (Джон Траволта та Доктор Стрендж) студент-географ природничого факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка. Учасник конкурсу косплеїв ІІІ Міжнародного кінофестивалю “БРУКІВКА”

Інтерв’ю з Олексієм Гнатишеним дивіться ось тут: https://www.youtube.com/watch?v=fV32M9LYZcM&t=592s

Бесіда (консультація) студентів-першокурсників з адвокатом

12 вересня 2019 року за сприяння відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти студенти-першокурсники природничого й історичного факультетів відвідали цікавий захід – зустріч з начальником відділу представництва Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Рибаком І.С. Дякуємо Л.В. Горчак за організацію корисної бесіди.

Екскурсія першокурсників у музей історії університету

11 вересня 2019 року студенти 1 курсу природничого факультету ознайомилися з історією КПНУ ім. І.Огієнка. Наставники академічних груп Валентина Колодій та Станіслав Придеткевич й студентство висловлюють слова вдячності Ірині Паур за цікаву та змістовну екскурсію в Музеї університету.

Виїзний науково-практичний семінар «Геотуризм на Поділлі»

Зі слів учасника науково-практичного семінару Богдана Гавришка (к. геогр. н. викладач ТНПУ ім. В.Гнатюка : «5 вересня випала честь приєднатися до виїзного науково-практичного семінару: «Геотуризм на Поділлі» та стати учасником геологічної екскурсії на унікальне Китайгородське відслонення.

Найцікавішим у нашій подорожі було пошуки трилобітів та брахіопод з допомогою Ігоря Касіяника, який детально і цікаво описав породи аж 7 геологічних періодів, що відслонюються в долині р. Тернава. Окрім цього, ми ознайомились з геологічною будовою каньйону р. Смотрич в межах м. Кам’янець-Подільський та знайшли декілька видів коралів, морських лілій».