Оцінювання учнівських науково-дослідницьких робіт МАН України

16 лютого 2020 року у м. Хмельницький відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН України. Представники кафедри географії та методики її викладання (С.С. Придеткевич – голова журі, І.Б. Любинська, Б.В. Матвійчук – члени журі) забезпечували оцінювання учнівських робіт у секції «Географія та ландшафтознавство». Похвальним є те, що по завершені роботи секції вчителі-керівники подякували членам журі за професійність, об’єктивність та обґрунтованість підсумкових результатів конкурсних робіт. В свою чергу викладачі подякували вчителям за підготовку учнів, дослідницький характер робіт, кваліфікованість у ведені дискусій тощо. Серед 15 учасників було виявлено 7 призерів: 1 місце – Жарун А.І. Тема: “Освітній простір Хмельницької області Територіальні зміни”. 2 місце – Кринциглов О.Б. Тема: “Стан та перспективи трудової міграції між Україною та Європейським союзом в умовах євроінтеграції”; Українець В.А. Тема: “Основні тенденції розвитку Китаю в міжнародному економічному інтеграційному просторі”. 3 місце – Побережна В.Б. Тема: “Теорія і практика кластеризації господарської діяльності (на прикладі Хмельницької області); Фармагей Ж.В. Тема: “Зміна структури сільськогосподарських угідь Славутчини в контексті глобального потепління; Мицак Л.Я. “Гідрографія Хоморця”; Яремчук Ю.В. Тема: “Структура та динаміка тафальних ландшафтів села Городище Судилківської сільської ради”.