КОНТРОЛЬ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ
ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ
НА КАФЕДРІ ГЕОГРАФІЇ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ
на 2022 – 2023 н.р. (ІІ семестр)
№
п/п |
Прізвище викладача | Предмет | Термін | Вид контролю | Курс, група |
1. | Касіяник Ігор Петрович | Краєзнавство і туристична робота в школі | Упродовж семестру | Усне опитування | І курс,
Geo1-B22 |
Геологічна історія Землі | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ, ІV курс,
GeoG1-B21, Geo1-B21, Geo1-B19 |
||
2. | Придеткевич Станіслав Станіславович | Ландшафтознавство | Упродовж семестру | Усне опитування | ІV курс,
Geo1-B19 |
3. | Гарбар Владислав Васильович | Ландшафтна екологія та геоінформаційні системи | Упродовж семестру | Усне опитування | І курс,
Ecol1-B22 |
Картографія з основами топографії | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ, ІV курс,
Biol1-B20, Biol1-B19 |
||
Картографія та геоінформаційні технології в географії | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ курс,
Geo1-B21 |
||
4. | Лісовський Андрій Сергійович | Наукові проблеми географії | Упродовж семестру | Усне опитування | І курс
Geo1-M22 |
Геологія з основами геоморфології та ґрунтознавства | Упродовж семестру | Усне опитування | І курс
Ecol1-B22 |
||
5. | Чернюк Ганна Володимирівна | Географія України | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ курс, GeoG1-B21 Geo1-B21 |
6. | Матвійчук Борис Валерійович | Cуспільна географія | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІІ курс,
GeoG1-B20, Geo1-B20 |
Географія України | Упродовж семестру | Усне опитування | І курс,
Geo1-B22 |
||
Основи геополітики і географія зовнішньоекономічних зв’язків | Упродовж семестру | Усне опитування | І курс,
Geo1-М22 |
||
Регіональна фізична географія | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІІ курс, Biol1-B20 | ||
7. | Матуз Ольга Володимирівна | Загальне землезнавство | Упродовж семестру | Усне опитування (перевірка номенклатури) | ІІкурс,
Biol1-B21 |
Географія материків і океанів | Упродовж семестру | Усне опитування (перевірка номенклатури) | І курс,
Geo1-B22 |
||
Географія населення | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ,ІІІ курс,
GRS1-B21, Geo1-B21, GeoG1-B21, GeoG1-B20, Geo1-B20 |
||
Краєзнавство і туризм | Упродовж семестру | Усне опитування | ІV курс,
Biol1-B19 |
||
Регіональна економічна і соціальна географія | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІІ курс, Geo1-B20 GeoG1-B20 Biol1-B20 | ||
Біогеографія | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІІ курс, GeoG1-B20 |
КОНТРОЛЬ
САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ
НА КАФЕДРІ ГЕОГРАФІЇ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ ВИКЛАДАННЯ
на 2022 – 2023 н.р. (І семестр)
№
п/п |
Прізвище викладача | Предмет | Термін | Вид контролю | Курс, група |
1. | Касіяник Ігор Петрович | Геологія з основами геоморфології | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ курс,
Ecol1-B20 |
Дистанційні методи дослідження | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ курс,
GeoG1-B21 Geo1-B21 |
||
Дистанційні методи дослідження в географії | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІІ, ІV курс,
GeoG1-B19, GeoG1-В20 |
||
2. | Придеткевич Станіслав Станіславович | Прикладна фізична географія | Упродовж семестру | Усне опитування,
|
ІV курс,
GeoG1-B19 |
Географія та технології просторової організації сільського господарства | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІІ курс,
GeoG1-B20 |
||
3. | Гарбар Владислав Васильович | Методика навчання географії | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІІ курс,
Geo1-B20 Biol-B20 |
Конструктивна географія | Упродовж семестру | Усне опитування | Магістри
І курс Geo1-M22 |
||
Картографія з основами топографії | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ курс,
GeoG1-B21 |
||
Геоінформаційні технології в географії | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ курс,
GeoG1-B21 |
||
4. | Лісовський Андрій Сергійович | Наукові проблеми географії | Упродовж семестру | Усне опитування | І курс
Geo1-M22 |
5. | Чернюк Ганна Володимирівна | Природні ресурси і кадастр |
Упродовж семестру |
Усне опитування,
самостійна письмова робота |
ІV курс, Geo1G-B19 |
Географія України | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ курс, GeoG1-B21 Geo1-B21 | ||
Метеорологія і кліматологія | Упродовж семестру | Усне опитування | І курс,
Ecol1-B22 |
||
6. | Матвійчук Борис Валерійович | Шкільна наукова робота з географії | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІ курс,
Geo1-M21 |
Cуспільна географія | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІІ курс,
GeoG1-B20, Geo1-B20 |
||
Основи геополітики і географія зовнішньоекономічних зв’язків | Упродовж семестру | Усне опитування | І курс,
Geo1-М22 |
||
Географія світового господарства | Упродовж семестру | Усне опитування | ІІІ курс,
GeoG1-B20 |
||
7. | Матуз Ольга Володимирівна | Загальне землезнавство | Упродовж семестру | Усне опитування | Ікурс,
Geo1-B22 |
Географія материків і океанів | Упродовж семестру | Усне опитування
(перевірка номенклатури) |
І курс,
Geo1-B22 |
||
Географічні основи ландшафтного проєктування | Упродовж семестру | Усне опитування
|
Магістри, ІІ курс,
Geob1-M21 |
||
Регіональна економічна і соціальна географія | Упродовж семестру | Усне опитування | ІV курс,
Geo1-B1 9 Geo1G-B19 Biol1-B19 |
||
8. | Мендерецький Вадим Владиславович | Організація позакласної наукової роботи з географії | Упродовж семестру | Усне опитування | Магістри ІІ курс,
Geob1-M21 |
Методика навчання географії в закладах освіти | Упродовж семестру | Усне опитування | Магістри І курс,
Geob1-M22 |
||
Сучасні дидактичні концепції природничої освіти | Упродовж семестру | Усне опитування | Магістри І курс,
Geob1-M22 |