Результати науково-дослідницької співпраці з учнівською молоддю

27 грудня 2019 року відбувся ІІ етап захисту учнівських науково-дослідницьких робіт по лінії Малої академії наук.

Вітаємо викладача кафедри географії та методики її викладання Миська Володимира Зіновійовича – керівника трьох учнівських науково-дослідницьких робіт по лінії МАН по відділенню «Науки про Землю».

Перше місце здобув учень 10 класу НВК №13 Тищук Ілля (Секція: Геологія, геохімія та мінералогія. Тема наукової роботи «Геологічна історія Кам’янеччини як чинник розвитку геотуризму (на прикладі Кубачівського кар’єру)».

Перше місце здобув учень 10 класу ЗОШ №12 імені Л. Дмитерка Сеник Богдан (Секція: Гідрологія. Тема наукової роботи «Еколого-гідрологічні характеристики р. Мукша у зв’язку з господарською діяльністю: стан, тенденції і перспективи».

Друге місце здобула учениця 11 класу НВК №13 Повержук Ірина (Секція: Географія та ландшафтознавство. Тема наукової роботи «Історико-культурні туристично-рекреаційні ресурси Хмельницької області: сучасний стан та використання». Бажаємо керівнику та його учням й подальших перемог.