Зустріч із випускником кафедри Віталієм Горбуленком – головним редактором краєзнавчого часопису «Вічний мандрівник»

20 грудня в стінах природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулась надзвичайно цікава та захоплююча зустріч викладачів і студентів із Віталієм Горбуленком – головним редактором краєзнавчого часопису «Вічний мандрівник».

Горбуленко В. ознайомив присутніх із новим (уже другим) номером часопису, який вийшов зовсім нещодавно та розповів про плани на майбутнє редакції журналу.
Дякуємо Віталію та бажаємо його дітищу – чудовому українському науково-популярному журналу «Вічний мандрівник» – вдячних читачів, цікавих публікацій та великих тиражів. До нових зустрічей на природничому!