Географічний менеджмент локальних адміністративних таксонів

7 листопада 2019 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Географічний менеджмент локальних адміністративних таксонів» відбулась навчально-пізнавальна екскурсія студентів-географів 4 курсу, групи NZ1-B16 до с. Слобідка Кульчієвецька – адміністративного центру Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади (ОТГ).

Студенти-географи 4 курсу під час практичного заняття-екскурсії зустрілись із заступником сільського голови з гуманітарних питань Довгополом Павлом Григоровичем, який детально ознайомив із процесами планування та управління на території Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ.

Павло Григорович також ознайомив студентів із особливостями реформи децентралізації, яка триває в Кам’янець-Подільському районі з 2014 року.

Висловлюємо щиро подяку заступнику сільського голови Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ Довгополу Павлу Григоровичу за надзвичайно цікаву та змістовну екскурсію.