Інтерактивні уроки

Шановні друзі, а щоб ви сказали, якби побачили у шкільному розкладі уроки географії, під час яких учні мають можливість вивчати місцевість за допомогою дрона, відкривати для себе історію первісного суспільства через таємничі артефакти, тренінг «Медіаграмотність як стиль життя», урок з робототехніки чи захоплива фізика. А наші учні мають таку можливість, адже Дні науки тривали! Щиро дякуємо викладачам К-ПНУ імені Івана Огієнка: Владиславу Гарбару, кандидату географічних наук, Олександру Баженову, кандидату історичних наук, Оксані Почапській, кандидату наук із соціальних комунікацій, доценту кафедри журналістики, Андрію Андруховському, старшому викладачу кафедри інформатики, Антоніні Губановій, кандидату фізико-математичних наук.