Програма Erasmus+

У центральному корпусі КПНУ імені Івана Огієнка відбувся практичний семінар-тренінг, на якому викладачами і студентами університету обговорювалась програма Erasmus+.

У семінарі прийняли участь викладачі кафедри географії та методики її викладання природничого факультету Матвійчук Борис Валерійович та Мисько Володимир Зіновійович.

Erasmus+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр. (і подальші роки), що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом із понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Programme Countries) Програми Еразмус+.

До основних цілей програми Erasmus+ належать:

· вдосконалення рівня ключових компетентностей молоді;

· сприяння участі в демократичному житті в Європі та на ринку праці, активній громадянській позиції, міжкультурному діалогові;

· стимулювання якісних покращень у роботі із молоддю;

· доповнення реформ на місцевому, регіональному та національному рівнях, підтримка розвитку реформ у сфері молоді.