Завершення маршрутного етапу польової практики з геології студентів географічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка

Зі слів студентів: «Говорити про практику загалом можливо й будемо, але не зараз. То тема для тривалих роздумів, які точно не всім сподобаються… Триденний маршрут дозволив ознайомитись із геологічним минулим Придністер’я, зібрати колекції скамянілостей та гірських порід… Та найцікавішим із відвіданих об’єктів було відслонення у Китайгороді. Тут ми мали можливість «доторкнутись до історії планети», помилуватись краєвидами у долині Тернави та зібрати шматки трилобітів.

Геотуризм зараз набуває розвитку в Україні загалом і на Поділлі зокрема. Це саме та сфера, де географи можуть практично застосувати свої знання. Сподіваюсь усі ми це зрозуміли))).

Велика вдячність І.П. Касіянику за проведену надзвичайно цікаву геологічну екскурсію по відслоненнях р. Тернави біля с. Китайгород!