Профорієнтаційна робота викладачів КПНУ імені Івана Огієнка у Дунаївцях

19 жовтня 2018 року Володимир Мисько разом із викладачами фізико-математичного факультету і факультету української філології та журналістики Кам’янець-Подільського університету імені Івана Огієнка (Сморжевський Ю.Л., Щегельський В.В.) взяли участь у профорієнтаційному інтерактивному заході «Ярмарок професій» організованому для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Дунаєвець та Дунаєвецького району.
Викладачі ознайомили учнів 9-11 класів із особливостями прийому до університету у наступному році, поширили друковану інформацію про університет і, зокрема, про згадані факультети (інформаційні листи, агітаційні проспекти, буклети тощо).
Старшокласники жваво та зацікавлено сприймали інформацію про Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка, його здобутки і традиції, правила прийому, особливості навчання, можливості працевлаштування після закінчення навчання та прийдешній сторічний ювілей.