Невідомими стежками Старого міста

21 квітня 2018 року у рамках роботи «Школи молодого географа» було проведене чергове заняття.

Для викладачів кафедри географії та методики її викладання КПНУ імені Івана Огієнка уже стало хорошою традицією проводити різноманітні заходи (заняття) із учнівською молоддю міста та регіону в рамках «Школи молодого географа» (ШМГ).
21 квітня 2018 року у рамках роботи ШМГ, для учнів 8-9 класів НВК №3 була проведена туристсько-краєзнавча екскурсія «Невідомими стежками Старого міста».
Під час екскурсійного маршруту старшокласники ознайомились із цікавими об’єктами старої частини Кам’янця-Подільського та дізнались про деякі, невідомі їм історичні факти.
Програма туристсько-краєзнавчого маршруту була досить насиченою. Серед цікавих об’єктів, із якими ознайомились школярі були наступні: Турецький бастіон, Башта Стефана Баторія, Кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла, Домініканський костел, Миколаївська церква (найстаріша культова споруда міста), Казарми фортеці, Руська брама, Вірменський бастіон та інші.
Враховуючи, що заняття «Школи молодого географа» співпало із офіційним відкриттям туристичного сезону у Кам’янці-Подільському, настрій в екскурсантів був ще більш піднесеним.
Нагадуємо, наступне заняття ШГМ «Подолання водних і скельних перешкод» відбудеться згідно запланованого графіку – 6 травня 2018 р.
Викладач кафедри географії та методики її викладання Мисько В.З.

We cannot display this gallery” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]