Продовження школи молодого географа...

       Географія та колекціонування. Здавалося б, що спільного між цими, на перший погляд зовсім різними поняттями. А спільного, виявляється, дуже і дуже багато. Про це на занятті Школи молодого географа школярам розповів викладач кафедри географії та методики викладання Мисько Володимир Зіновійович.

        Навколо нас, виявляється дуже багато різноманітних речей, які несуть із собою надзвичайно цікаву географічну інформацію. Для цього варто лише прискіпливіше та детальніше розглянути предмети своєї колекції.

       Скільки у світі колекціонерів? Питання не з легких. За найскромнішими  підрахунками, кожна десята людина на земній кулі обов’язково що-небудь збирає. Дехто називають колекціонерів диваками, або їхні заняття вважаються порожньою витратою часу.

         Про те, що колекціонування не дивацтво та не даремна витрата часу, а надзвичайно захоплива справа (ще й із географічним «присмаком»), учні переконались під час заняття із Миськом В.З.

         Учням, які прийшли на заняття ШМГ, мабуть надовго запам’ятається інформація про український науково-популярний журнал National Geographic Україна, який видавався у нас протягом 2013-2015 рр., найвідоміші Національні парки США, що викарбувані на монетах, поштові листівки та конверти, значки, туристичні карти, банкноти країн із зображенням тварин і рослин, мінералогічні колекції, звичайні (але дуже популярні у всьому світі) магнітики та навіть, футбольні програмки і сірникові коробки. Усі ці предмети, вище перераховані, несуть у собі не лише певну географічну складову, але й приваблюють своєю оригінальністю та незвичністю.

Leave a Reply

Your email address will not be published.