Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади!

11-13 квітня 2018 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур  Всеукраїнської студентської олімпіади з географії. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка представляли троє студентів природничого факультету з кафедри географії та методики її викладання: Вітвіцький Ярослав (Geob1-M17), Жук Павло (Geo1-B14) та Снігурський Олег (Geo1-B15).  Наш студенти продемострували гідні знання та посіли, відповідно: Жук Павло – ІІІ місце, Вітвіцький Ярослав – шосте місце, Снігурський Олег – сьоме місце. Загалом, командне – третє місце. Вітаємо студентів та викладачів кафедри географії та методики її викладання – з перемогою!