Екскурсія в мінералогічний музей

26 жовтня 2017 року під керівництвом викладача кафедри географії та методики її викладання КПНУ імені Івана Огієнка Миська Володимира Зіновійовича та магістранта групи Geo1b-M16 Анни Протас студенти-географи 3 курсу Geo1-B15 групи в рамках проходження педагогічної (асистентської) практики здійснили екскурсію «У світі прекрасного» до мінералогічного музею.

Музей розташований на території Кам’янець-Подільського індустріального коледжу. Із великою цікавістю студенти дізнались багато нового про надзвичайний світ природних каменів від викладача коледжу, екскурсовода – Олексійчук Ольги Борисівни.
Майбутні фахівці-географи мали змогу ознайомитись із великою, різноманітною колекцією музею.
           На завершення з великою люб’язністю Ольга Борисівна подарувала студентам набір мінералів, у спеціально оформленій папці.