Наш перший географічний турнір

27-28 квітня 2017 р. на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського проводився Перший всеукраїнський географічний турнір на кубок Г.І. Денисика з метою популяризації та підняття престижу географічної науки та туризму, обміну досвідом у підготовці молодих спеціалістів і налагодження дружніх стосунків між студентською молоддю України. Наш університет представляла команда «Тумалт», у складі студентів спеціальності 6.040104 Географія*: Юрчак Світлани Володимирівни (капітан команди), Жука Павла Павловича, Дудтки Назара Івановича та Вітвіцького Ярослава Йосиповича.

Турнір проходив у два етапи: теоретичний та практичний.

Теоретичний тур включав: письмовий конкурс, конкур візитку команди, географічний «Брейн-Ринг» та домашнє завдання – відеофільм «Перлина рідного міста».

Практичний тур проводився в урочищі Сабарів і передбачав участь команди у таких конкурсах: «Смуга перешкод», «Розпалювання вогнища», «Розкладання намету», «Спортивне орієнтування», «Конкурс туристичної пісні», «Комплексний фізико-географічний опис місцевості» та «Дартс».

Варто зазначити, що наша команда посіла призові місця у таких конкурсах практичного туру: II місце – «Смуга перешкод», I місце – «Розпалювання вогнища», I місце – «Дартс», також завдяки старанням нашої команди комплексний фізико-географічний опис місцевості виявився найкращим з-поміж усіх учасників турніру.

За підсумками двох турів команда «Тумалт» посіла II місце.

Такі успіхи та воля наших учасників до перемоги не можуть не надихати.

Команда «Тумалт» висловлює подяку організаторам турніру, адміністрації факультету та безпосередньо Григорію Івановичу Денисику за бездоганну організацію турніру, підтримку та взаєморозуміння.

Вітаємо наших переможців!