20 квітня 2017 року на базі природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулась ІХ регіональна науково-практична конференція «Молоді дослідники – природі Поділля».

Під керівництвом викладачів природничого факультету діяло три секції. Одна з них – «Географія  та краєзнавство». У роботі секції взяли участь студенти і магістранти. Так,  під керівництвом к. геогр. наук, доц. Касіяника Ігоря Петровича та к. геогр. наук, асист. Гарбара Владислава Васильовича студенти виступили з актуальними питаннями оцінки стану  та оптимізації зовнішнього середовища, трансформації річкових долин, моделювання масштабів техногенних катастроф з використанням засобів ArcGIS.

Кращі доповіді були відзначені грамотами:

I місце одержав студент групи NZ 1 – B16 Лисенко Сергій Борисович з доповіддю «Моделювання зони затоплення засобами ArcGIS на випадок прориву дамби гідроелектростанції  (на прикладі Кочубіївської ГЕС)». Науковий керівник: к. геогр. наук, асист. Гарбар Владислав Васильович.

II місце одержала студентка групи Geos 1 – M16 Бігняк Ольга Петрівна з доповіддю «Оптимізація локальної екомережі басейну річки Збруч на ландшафтній основі». Науковий керівник: к. геогр. наук, доц. Касіяник Ігор Петрович.

III місце одержав студент групи Geos 1 – M16  Рудський Вадим Дмитрович з доповіддю «Трансформація басейну річки Смотрич в історичний час». Науковий керівник: к. геогр. наук, доц. Касіяник Ігор Петрович.

Адміністрація факультету та викладацький колектив кафедри географії та методики її викладання вітає переможців та наукових керівників!