Профорієнтаційна робота у Вінницькій області

11 квітня 2017 року старший викладач кафедри географії та методики її викладання Мисько Володимир Зіновійович разом із викладачами педагогічного та фізико-математичного факультетів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (доценти Моцик Р.В., Гудима Н.В., Поведа Т.П.) проводив профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Могилів-Подільський та смт Муровані Курилівці Вінницької області.

У рамках профорієнтаційної роботи викладачами КПНУ імені Івана Огієнка було охоплено 5 загальноосвітніх закладів м. Могилева-Подільського, зокрема СЗОШ №1, гімназія (загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів гуманітарного, художньо-естетичного профілю), НВК №3, НВК №5 та навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів №4-ліцей з економічним та юридичним профілями навчання, а також 2 заклади смт. Муровані Курилівці, зокрема навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» та СЗОШ №2.

Мисько В.З. ознайомив учнів 10-11 класів із правилами прийому до університету у 2017 році, поширив друковану інформацію про університет і, зокрема, про природничий факультет («Довідник абітурієнта-2017», інформаційні листи, агітаційні проспекти та буклети).

Для більшості цьогорічних випускників вищезгаданих шкіл справжнім відкриттям була інформація про університет, його історію, першого ректора – Івана Огієнка, різноманіттям факультетів і спеціальностей та відомих випускників.

Одинадцятикласники жваво та зацікавлено сприймали інформацію про Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, природничий факультет, їх здобутки і традиції, правила прийому, особливості навчання, можливості працевлаштування після закінчення.

Викладачі побажали учням успішно скласти ЗНО та запросили вступати до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.