КОНКУРС КРАСИ «МІС ПРИРОДНИЧИЙ-2017»

10 квітня 2017 року на природничому факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся конкурс краси “Міс Природничого-2017”. В конкурсі взяли участь  5 красунь-конкурсанток: Шеремета Дарина, Бойко Ірина, Рудковська Яна, Качмар Ксенія, Жищинська Марина. Конкурсна програма дала можливість дівчатам розкрити власні таланти, продемонструвати свою дотепність, вміння триматись на сцені, ну й звісно ж, подарувати глядачам та палким вболівальникам – надзвичайну красу, грацію та весняний настрій!

До складу журі конкурсу увійшли: Придеткевич Станіслав Станіславович, Мисько Володимир Зіновійович, Малик Роман Георгійович, Меліксетян Альона Оганесівна, Повзенюк Вікторія Анатоліївна.

У рамках програми учасниці дефілювали в коктейльних сукнях, вечірніх сукнях, брали участь в інтелектуальному конкурсі та конкурсі талантів.

За результатами конкурсу перемогу та титул  “МІС ПРИРОДНИЧОГО-2017” виборола Шеремета Дарина.

І-а віце Міс природничого факультету – Бойко Ірина.
ІІ-а віце Міс природничого факультету – Рудковська Яна.
Міс грація – Качмар Ксенія.
Міс елегантність – Жищинська Марина.